ANSATTE

 

Administrasjon:

 

Ansatte til hjemmeside 007

Daglig leder:
Roar M. Kolstad

           
Mob. 90 13 98 91
Epost: rmkolstad@skbygg.no
 
Ansatte til hjemmeside 010 Ass.daglig leder/Byggeplassansvarlig:
Per M. Sønmør
           
Mob. 90 13 98 92
Epost: pmsonmor@skbygg.no
 

 

 Ansatte til hjemmeside 001 Salg Mesterhus/Innkjøp:    
Stein Gunnar Haugen

Mob. 95 30 19 63
Epost: sghaugen@skbygg.no 
 
Ansatte til hjemmeside 008 Prosjekteringsleder:
Morten Kolstad

Mob. 90 02 42 32
Epost: mokolstad@skbygg.no
 
 Tor_Arne Prosjektleder
Tor Arne Reinertsen

Mob. 90 02 27 14
Epost: treinertsen@skbygg.no
 
 Modestas Prosjektleder
Modestas Lasys
            
Mob. 48 25 70 05
Epost: mlasys@skbygg.no
 
Ansatte til hjemmeside 005 Lønn/kontor/Trekonstruksjoner:
May Solveig Barmoen
           
Mob. 99 10 98 18
Epost: msbarmoen@skbygg.no
 
Ansatte til hjemmeside 004 Økonomi:
Åshild Lunsæter
                
Mob. 91 56 48 33    
Epost:alunseter@skbygg.no
 
   

 

 


 




























 



 



















Blikkenslageravdeling:

 
Ansatte til hjemmeside 006 Avdelingsansvarlig:
Stig Tronsvang

Fax: 62 48 48 11
Mob. 91 35 85 88
Epost:
blikk@skbygg.no
 

 

 

Byggeriet_200x80
Byggvareutsalg åpent for alle
Ansatte til hjemmeside 026
 
Jon Arne Hugudal      
Mob. 94 85 04 12
 Epost:
byggvare@skbygg.no

bo2j36f2

   
   
Ansatte til hjemmeside 032



 
Joar Thomassen
Mob. 90 51 56 40